Specialista/ka provozních činností VVN - TR Babylon

ČEPS, a.s.
TR Babylon - Česká Lípa
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

Pracovní náplň:

  • Obsluha a práce na elektrickém zařízení stanic a vedení přenosové soustavy.
  • Kontrola zařízení a technických prostředků stanic a vedení přenosové soustavy.
  • Předání a převzetí zařízení pro provádění prací dodavatelům.
  • Činnost nárazově spojená s výstupem na stožárové konstrukce.
  • Spolupráce na řízení provozu s kolegy z Dispečinku a Nepřetržitého provozu ČEPS.
  • Administrativa spojená s udržováním a aktualizací dokumentace stanic a vedení PS.

Požadujeme:

  • Máte elektrotechnické vzdělání, zakončené minimálně maturitní zkouškou.
  • Vlastníte osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle zákona č. 250/2021Sb a jste Elektrotechnik (osoba znalá pro samostatnou činnost).
  • Vlastníte řidičský průkaz sk. B a nebudete mít problém jezdit po našich rozvodnách.
  • Nebojíte se výšek a po řádném výcviku budete občas provádět výstupy a práce na stožárových konstrukcích ve výšce až 50 metrů.
  • Nedělá vám problém pracovat s MS Office, Excel a vedení provozní dokumentace, provozního deníku a vystavování příkazu B pro vás nebude nepříjemností.

Nepožadujeme předchozí praxi s danou náplní práce. Máme propracovaný nejméně roční adaptační program v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
  • Nástup od 1.8.2023.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: TR Babylon, Stvolínky