Specialista/ka – Správce síťové infrastruktury

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Spolupráce při zajišťování provozu, údržby, konfigurace a inovací LAN i WAN sítí v oblasti SCADA, Telemetrií a EHW/PCN
  • Spolupráce při správě a administraci HW infrastruktury dispečerského řídicího systému
  • Spolupráce na údržbě, opravách a konfiguracích síťových prvků - switchů, routerů, FW, NTP apod.
  • Spolupráce na realizaci rozvojových požadavků
  • Řešení poruchových stavů
  • Spolupráce při aktualizaci dokumentací
  • Komunikace s dodavateli
  • Výkon pohotovostní služby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v oblasti IT výhodou
  • Orientace v prostředí OS Linux, MS
  • Praxe v elektroenergetice výhodou
  • Analytické a logické myšlení
  • Spolehlivost a schopnost týmové spolupráce
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • Práci na systémech kritické infrastruktury ČR vybavených špičkovými technologiemi
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Flexibilní pracovní prostředí
  • Nástup dle dohody
  • Pozice vhodná i pro absolventy
  • Místo výkonu práce Praha 10