Správce/kyně sítě pro časovou synchronizaci v energetice

ČEPS, a.s.
Praha 10, Brno, Nošovice, Kočín
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

Pracovní náplň:

  • Zajišťuje provoz, správu a rozvoj sítě časové synchronizace v optické a datové síti na všech lokalitách ČEPS
  • Spolupracuje se správci ostatních technologických a ICT systémů, kteří využívají časovou synchronizaci
  • Spolupracuje na zajištění provozu dalších ICT systémů (např. optické komunikace, LAN sítě, …)
  • Analyzuje a řeší incidenty / problémy, vyhodnocuje provoz v dohledových systémech
  • Podílí se na přípravě projektové dokumentace jako podkladu pro investiční záměry
  • Koordinuje modernizaci svěřené technologie s interními i externími partnery

Požadujeme:

  • Vzdělání se zaměřením na IT a komunikační sítě.
  • Znalosti nebo praxe v oblasti časové synchronizace IT a komunikačních sítí.
  • Spolehlivost a smysl pro týmovou práci.
  • Znalost anglického jazyka (úroveň B1).
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle zákona č. 250/2021 Sb.

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Možnost práce z domova.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Dle dohody