Controller senior

ČEZ, a. s.
Mezní 2854, Ústí nad Labem
Inzerát již není aktuální

Co vás čeká

  • příprava podkladů pro rozpočet
  • tvorba propočtů očekávání (Forecasting)
  • sestavování rozpočtu společnosti, jednotlivých středisek a jednotlivých zakázek
  • zpracování pravidelného měsíčního reportu a rozvoj interního reportingu
  • kontrola dodržování rozpočtů, analýza odchylek a návrhy na jejich minimalizaci
  • komunikace výsledků a odchylek s vedoucími pracovníky
  • zpracování kalkulací hodinových sazeb
  • správa vnitropodnikového účetnictví
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti pro získávání vstupů pro analýzy a předávání výstupů
  • navrhování opatření vedoucí ke zlepšení hospodaření
  • kontrola správnosti zaúčtování nákladů a výnosů na jednotlivá střediska
  • správa statistických výkazů a komunikace se statistickým úřadem
  • sestavovaná CAPEX plánu a sledování čerpání
  • analýza finančních i nefinančních dat
  • součinnost při závěrkách, auditech
  • zpracování reportů pro akcionáře
  • návrhy nových reportů a komunikace s IT oddělením

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání: VŠ/SŠ ekonomického směru
  • praktická zkušenost na analytické pozici minimálně 2roky
  • perfektní znalost excelu
  • orientace v účetnictví a účetních výkazech

Výhodou bude, pokud budete umět

  • samostatnost, rozhodnost a organizační schopnosti
  • schopnost práce pod tlakem
  • obliba práce s daty a schopnost hledat v nich souvislosti
  • pečlivost, ochotu převzít zodpovědnost
  • efektivní komunikace, spolupráce, kreativita, flexibilita, aktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • jsme stabilní společnost, která je člen Skupiny ČEZ
  • budete mít možnost dalšího profesního rozvoje
  • práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti
  • pracovní dobu 37,5 hod. týdne
  • e-benefity s širokou možností uplatnění
  • příspěvky v případě dlouhodobé nemoci nebo tíživé finanční situace
  • atraktivní finanční ohodnocení podle dovedností, znalostí a délky praxe
  • skvělý kolektiv a příjemná atmosféra ve firmě