Inzerát již není aktuální

Koho hledáme?

Jsme tým, který provádí interní audit procesů našich jaderných elektráren v Temelíně a Dukovanech. Zaměřujeme se na procesy jako je údržba, provoz. Našim cílem je zajišťovat objektivní a nezávislou zpětnou vazbu pro management Skupiny ČEZ k zajištění bezpečného provozu našich jaderných elektráren. Hledáme k sobě třetího člena týmu, který má povědomí o fungování jaderné elektrárny, technické vzdělání a znalost řízení procesů a systémů řízení.

Jedná se o práci na plný úvazek ve společnosti ČEZ, a. s., podmínkou je místo výkonu práce v Praze.

Co tě na této pozici čeká?

  • Nemusíš mít detailní zkušenost s auditem. Na prvních 6-8 měsíců budeš mít mentora, který tě povede.
  • Ze začátku budeš hlavně pozorovat, naslouchat, sledovat, účastnit se auditů a postupně dostávat dílčí úkoly.
  • Procesy, které auditujeme jsou napříč elektrárnou. Hodně se toho dozvíš.
  • Tvou prací bude se hodně ptát, abys mohl správně analyzovat a sepisovat auditní zprávy.
  • Budeš potřebovat umět pořádně argumentovat, vysvětlovat a doporučovat.
  • Po tvém plném zaučení budeš vést tým auditorů při jednotlivých auditech.
  • Budeš provádět analýzy rizik, ověřovat a vyhodnocovat nastavení, funkčnost a efektivitu procesů.
  • Čeká tě také provádění analýz dat souvisejících s auditovanými procesy.
  • Budeš ověřovat splnění nápravných opatření z auditů v praxi.
  • Časem budeš moci konzultovat různé projekty ve Skupině ČEZ.
  • Audit provádíme v lokalitách obou našich elektráren, tedy cca 10 % tvého času budeš cestovat.
  • V průběhu prvního roku tě čeká absolvování cca 8 týdenní prezenční školení ve školícím středisku v Brně, zakončené odbornou zkouškou.

Pro tuto pozici budeš potřebovat:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru, bakalářský nebo magisterský stupeň vzdělání.
  • Znalosti v oblasti jaderné energie nebo silnoproudu, strojařiny.
  • Znalosti z oblasti kontroly jakosti nebo procesního řízení.
  • Dobrá znalost práce s MS Office (MS Excel, Word, Power Point). Všechny výstupy, zprávy, doporučení budeš zpracovávat do přehledných dokumentů a prezentací.
  • Znalost datových analýz se bude hodit pro testování vzorků dat a informací z jednotlivých procesů.
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti.
  • Anglický jazyk slovem i písmem pro porozumění zpráv ze zahraničních misí na našich elektrárnách a pro orientaci v doporučeních vydaných asociací WANO a agenturou IAEA (OSART).
  • Preciznost, logické uvažování, obecný rozhled a zvídavost.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Zodpovědnost a schopnost vytvořit si vlastní názor na základě pádných argumentů.
  • Řidičské oprávnění skupiny B. Máme vlastní ČEZ Autopůjčovnu.

Co nabízíme my?

  • Příležitost setkat se s odborníky v jaderné oblasti, jednou za čas i v rámci mezinárodních misí, různorodé, zajímavé a samostatné práce.
  • Práci v příjemném prostředí a kolektivu plném odborníků na různé oblasti činností.
  • Problematikou našeho auditního procesu tě provede mentor.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Práci, při které budeš dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Firemní vzdělávání (kurzy v Českém institutu interních auditorů, možnost vlastního výběru tematických školení během roku, možnost účasti na konferencích apod.)
  • Pružná pracovní doba - máme stanoven základní rozsah přítomnosti na pracovišti 9:00 –14:00, zbytek pracovní doby je variabilní.
  • Zaměstnání ve Skupině ČEZ, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele

Kdy u nás můžeš začít pracovat?

Možný nástup ihned nebo dle dohody. Na termínu nástupu se s Tebou rádi domluvíme.

Jak dále postupovat v případě zájmu o pozici?

Pokud Tě tento inzerát zaujal, zašli nám Tvůj životopis prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").