KOMPONENTOVÝ INŽENÝR ELEKTRO – TRAINEE (M/Ž)

ČEZ, a. s.
None 1, Temelín

Aktuálně rozšiřujeme tým komponentových inženýrů útvaru Péče o zařízení elektro, pro postupné zapracování do týmu. Hledáme kolegu / kolegyni se zájmem o jadernou energetiku, technologie systémů elektro a ochotou se dále vzdělávat, zodpovědným přístupem a zájmem o řešení každodenních i dlouhodobých úkolů v rámci útvaru ve spolupráci s kolegy z útvaru.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Profesní podpora systémového inženýra systémů elektro,
  • Optimalizace programu péče o majetek,
  • Optimalizace programu preventivní údržby, řízeného stárnutí a řízení životnosti,
  • Technická řešení neshod a provozních událostí,
  • Spolupráce s výrobci a dodavateli,
  • Posuzování návrhů technických změn zařízení,
  • Pevná pracovní doba (v případě nutnosti přesčasová práce).

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání, obor elektro,
  • Znalost anglického jazyka výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Pozice vhodná jak pro čerstvé absolventy, kandidáty s kratší praxí, tak i pro zkušené odborníky se zájmem využít své znalosti
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné získat doklad o bezpečnostní způsobilosti ( absolvovat bezpečnostní prověrku
  • Národního bezpečnostního úřadu).

Co Vám ještě nabízíme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Nemusíte se bát, že na to od začátku budete sám/sama.
  • Důkladně Vás teoreticky připravíme, prakticky zaučíme a
  • Poskytneme veškerou podporu tak, aby se z Vás stal náš plně kompetentní kolega,
  • Počátečním zaškolením to u nás nekončí. Budete mít možnost se u nás profesně rozvíjet a učit se novým věcem,
  • Už teď se na Vás těší náš zkušený a přátelský tým.
  • Možnost pronájmu služebního bytu v Týně nad Vltavou

Kdy nastoupíte?

  • Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.
  • Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").
  • Napadá Vás něco, co není uvedené v inzerátu? Chcete informace ke mzdě? Tak nám napište a nebo zavolejte a probereme to.