Projektant vodohospodářských staveb

ČEZ, a. s.
Na žertvách 2247, Praha

Do našeho týmu v Praze, hledáme "Projektanta vodohospodářských staveb", který bude mít možnost podílet se na významném projektu v oblasti energetiky – výstavbě nového jaderného zdroje v České republice.

Tato pozice je skvělou příležitostí nejen pro zkušené odborníky, ale také pro čerstvé absolventy nebo studenty posledního ročníku stavebních oborů, kteří hledají svůj první profesní krok v dynamickém prostředí.

Nabízíme jedinečnou šanci zapojit se do zpracování všech stupňů projektové dokumentace a pracovat v týmu zkušených profesionálů. Pokud máte VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru stavebnictví, odpovědný přístup k práci, ochotu cestovat v rámci služebních cest a chuť neustále se rozvíjet, pak jste pro nás tím pravým kandidátem.

Náplň práce:

  • Účast na projektu nového jaderného zdroje v ČR
  • Účast na zpracování všech stupňů projektové dokumentace vodohospodářských staveb
  • Zpracování podkladů pro navazující profese

Požadavky:

  • SŠ/VŠ/ vzdělání, stavební obor
  • Znalost české legislativy a technických norem
  • Anglický jazyk – úroveň B1
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat v rámci služebních povinností

Uvítáme

  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu

Naše nabídka

  • budete součástí strategického projektu, který ovlivní energetickou budoucnost ČR
  • budete pracovat v týmu odborníků zkušených profesionálů a rozšíříte si své dovednosti
  • zajistíme Vám odborný rozvoj a další vzdělávání
  • budete součástí stabilní a prosperující společnosti, člen Skupiny ČEZ
  • budete spolupracovat na mezinárodních projektech
  • získáte atraktivní benefity: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvky na stravování, systém firemních benefitů (Cafeterie, Multisport), příspěvky na penzijní/životní pojištění
  • pružná pracovní doba