Koordinátor/ka právních agend

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Organizační zabezpečení a administrativní podpora právních služeb a ředitele sekce
  • Správa uzavřených smluv a vedení evidence a archivace smluv, podíl na nastavování změn a kontrolních mechanismů souvisejících s danou problematikou
  • Publikace smluv v registru smluv a související administrativa
  • Administrace smluv o poskytování externích právních služeb a výše plnění s externími poskytovateli právních služeb
  • Komunikace s klienty, úřady, soudy a napříč společností
  • Příprava podkladů pro monitoring nové legislativy
  • Kontrola rozpočtu útvarů/sekce, vyúčtování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v administrativě min. 3 roky
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Bezchybný písemný projev
  • Jste pečliví, samostatní a komunikativní
  • Dobrý time management a schopnost určit si priority
  • Komunikativní znalost AJ
  • Výhodou jsou zkušenosti se SAP a Athenou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce Praha 10