Specialista/ka – Hodnocení a analýzy

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

  • Zpracování ad-hoc analýz a reportů v oblasti hodnocení provozu ES ČR
  • Statistické zpracování a prezentace provozních dat
  • Vytváření nových automatizovaných reportů včetně jejich publikace
  • Podpora rozvoje dispečerských aplikací
  • Komunikace s dalšími odbornými útvary ČEPS
  • Účast případně i vedení projektů v oblasti podpory dispečerského řízení
  • Účast v zahraničních pracovních skupinách
  • Práce s nástroji na analýzu a prezentaci dat (Power BI, SSRS, …)

Požadujeme

  • Máte dokončenou VŠ, nebo dokončujete 5. ročník VŠ technického směru (zaměření na elektrotechniku nebo energetiku výhodou)
  • Ovládáte základní nástroje MS Office (Excel, Word, …)
  • Máte dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Jste vyrovnaná, nekonfliktní a komunikativní osobnost
  • Zajímá vás problematika řízení elektrizační soustavy
  • Ovládáte AJ slovem i písmem min. na úrovni B1
  • Rádi pracujete v týmu
  • Chcete se dále vzdělávat

Nabízíme

  • Zajímavou a naplňující práci
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti
  • Sladění pracovního a osobního života
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Rozvoj a další vzdělávání
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Místo výkonu práce Praha 10