Specialista/ka Nepřetržitého provozu TDC Střed

ČEPS, a.s.
TR Kočín
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Provádí nepřetržitý dohled provozní a bezpečnostní situace na zařízení stanic.
  • Provádí vyhodnocení poruch na zařízení a zahajuje jejich odstranění.
  • Provádí vyhodnocení bezpečnostních incidentů a zahajuje jejich řešení.
  • Řídí práce na zařízení přenosové soustavy.
  • Řídí provoz vlastních spotřeb stanic.
  • Aktivuje a koordinuje pohotovostní službu.
  • Práce s PC.

Požadujeme

  • Úplné středoškolské vzdělání s maturitou elektrotechnického směru + min. 2letá pracovní praxe.
  • V případě vysokoškolského vzdělání není třeba pracovní praxe – vhodné i pro absolventy.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Dobrá znalost MS Office.
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Vyrovnanou, nekonfliktní osobnost, odolnost vůči stresu.
  • Aktivní přístup s důrazem na samostatnost a osobní zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
  • Ochota pracovat na denní 12hodinové směny od pondělí do pátku, nerovnoměrně rozložená pracovní doba.

Nabízíme

  • Místo výkonu práce TR Kočín.
  • Nástup od 1. 7. 2022
  • Stabilní zázemí velké společnosti.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Dlouhodobá perspektiva uplatnění.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.