Specialista/ka sekce Bezpečnost

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Metodické řízení fyzické bezpečnosti (ostraha, technické systémy ochrany majetku)
  • Kontroly dodržování stanovených bezpečnostních opatření v oblasti fyzické bezpečnosti, ochrany osobních údajů a utajovaných informací
  • Provádění analýz rizik včetně návrhu protiopatření
  • Řešení a vyhodnocování bezpečnostních incidentů
  • Zpracování havarijního plánu, plánu krizové připravenosti subjektu kritické infrastruktury a projektů bezpečnostního posouzení objektů ČEPS
  • Školení v oblasti fyzické bezpečnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Všeobecná znalost legislativy v oblasti krizového a havarijního plánování, ochrany prvků kritické infrastruktury, ochrany osobních údajů a utajovaných informací
  • Znalost metodiky řízení fyzické bezpečnosti
  • Schopnost práce v zátěžových situacích, hledání řešení problémů a pochopení příčin
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Spolehlivost, bezúhonnost a integrita
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce Praha 10