Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Modelování očekávaných stavů přenosové soustavy pomocí počítačového programu
  • Aktivní vyhledávání chyb a návrh řešení
  • Úprava plánů na následující den
  • Předávání výsledků a jejich vysvětlení zahraničním partnerům
  • Výpočtová podpora dispečerského řízení
  • Podílení se na řízení přenosové soustavy

Požadujeme

  • Máte dokončené VŠ vzdělání elektrotechnického oboru
  • Pro slovní i písemnou komunikaci se zahraničím se domluvíte v AJ na úrovni B1
  • Je na vás spoleh, rádi pracujete na počítači
  • Dokážete přemýšlet v souvislostech a pracovat v týmu

Nabízíme

  • Dispečerský sál vybavený špičkovými technologiemi
  • Mladý kolektiv dispečerů, kteří si pomáhají a vycházejí si vstříc
  • Práci, která má smysl a ve které postupně získáte znalosti o celé energetice
  • Po získání zkušeností možný kariérní růst
  • Mnoho volného času díky flexibilnímu směnnému provozu (průměrně 3 směny za týden)
  • Možnost vzdělávat se formou interních i externích kurzů, kurzy angličtiny
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a akcí pro zaměstnance
  • Zázemí stabilní společnosti