Vedoucí zakázek

ČEPS, a.s.
Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zajištění projekčních zakázek elektrických vedení ČEPS, a.s., týkající se předprojektové (studie, DZA) a projektové (DUR, DSP, DSpP. DPS, DSPS, AD) přípravy
  • Organizace a řízení konzultací projektu
  • Agenda spojená s řízením, evidencí a spravování zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Znalost MS Office, základy SAP (modul PS)
  • Orientace v prostředí
  • Praxe v investiční výstavbě vítána
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pohodový tým
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Místo výkonu práce Praha
  • Nástup dohodou