Perspektivní a dobře ohodnocená obchodní pozice u stabilního zaměstnavatele

Čím nás upoutáte

  • Jste pozitivně naladění, spolehliví a máte zkušenosti s prodejem na obdobné pozici?
  • Máte za sebou prodejní úspěchy s velmi dobrými výsledky?
  • Baví Vás prodej a chcete zkusit něco nového v oblasti energií?

Co bude Vaším úkolem?

  • Prodej našich produktů a služeb zákazníkům, kteří přijdou na pobočku - plány máme nastavené ambiciózně a zároveň splnitelně
  • Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb
  • Samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • Práce na Vašem osobním rozvoji
  • Pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

Bez čeho se neobejdete

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Velmi dobré uživatelské znalosti práce na PC a tabletu
  • Příjemného a prozákaznického vystupování
  • Zkušeností s prodejem nebo zákaznickým servisem (banka, prodej u tel. operátora, prodej na CC apod.)
  • Samostatnosti a zodpovědného přístupu
  • Chuti na sobě pracovat

Na co se u nás můžete ještě těšit

  • Budete mít práci na hlavní pracovní poměr u stabilní české společnosti
  • Maximální podporu celého týmu a interních lektorů nejen při vstupním školení
  • Vzdělávací program na míru, ve kterém se naučíte vše potřebné k obsluze našich zákazníků
  • Na další rozvojové aktivity, díky kterým se budete zlepšovat ve svých obchodních dovednostech
  • Zkrácenou pracovní dobu - v průměru 37,5 hodin týdně

Je dobré vědět

Jak máme nastavenou PRACOVNÍ DOBU:

  • Na pobočce je pevná pracovní doba a předem stanovené směny jsou rozvrženy v otevírací době ZC Česká Lípa, pohybují se od 8:00-17:00 hod.
  • máme otevřeno PO - PÁ

Čeká Vás VSTUPNÍ ŠKOLENÍ:

  • Probíhá první MĚSÍC po nástupu nováčka (vždy 3-4 dny v jednotlivých týdnech)
  • Koná se prezenčně v Plzni (někdy v Kolíně, Pardubicích)
  • Ubytování máte zajištěné
  • Na závěr skládáte certifikační zkoušku

Nabízíme velmi zajímavé FINANČNÍ OHODNOCENÍ

  • Základní hrubá mzda 34.700 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení do výše 10%, měsíční odměny 25% při plnění základního plánu konzultanta
  • Průměrná hrubá mzda po zapracování je od 45.000 Kč dle prodejních výsledků a aktivity konzultanta

Nástup:

Možný od 1.10.2024 nebo dohodou.

Jak se můžete přihlásit?

Váš profesní ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÍ DOPIS zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Pohovory můžeme realizovat průběžně.