Hledáte samostatnou, klíčovou a komplexní pozici v oblasti technických dozorů? Máte vášeň pro inovaci a touhu přinášet skutečný vliv na budoucnost prostřednictvím svých návrhů? Jsme féroví, dynamičtí a spolehliví a všechny nás spojuje chuť dělat věci, které dávají smysl.

KART, spol. s r.o., člen skupiny ČEZ ESCO, jsme česká společnost s tradicí již od roku 1992 v oboru facility managementu a technických dozorů. Podívejte se na naše firemní prostředí v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=IzXKMWWWooQ

MANAŽER ŘÍZENÍ KVALITY A TECHNICKÝCH DOZORŮ

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Kontrola a koordinace stavebních a technických prací: Budete zodpovědní za pečlivou kontrolu všech stavebních a technických operací na našich projektech. Vaším úkolem bude zajistit, aby veškeré práce byly prováděny v souladu s plánovanými harmonogramy a specifikacemi.
  • Zajištění dodržování norem a předpisů: Klíčovým aspektem této pozice je dohlížet na to, aby všechny stavební činnosti odpovídaly platným normám a předpisům, a tím zabezpečit bezpečnost a kvalitu prováděných prací.
  • Technické a funkční zkoušky TZB zařízení: Budete odpovědní za provádění technických a funkčních zkoušek technických zařízení budov (TZB), jako jsou vytápěcí, ventilační a klimatizační systémy. Vaším úkolem bude zajistit, že všechna zařízení fungují správně a splňují stanovené technické normy.
  • Dohled nad kvalitou provedení: Budete provádět pravidelné inspekce, abyste zajistili vysoký standard kvality všech realizovaných projektů. Součástí vaší práce bude identifikace a řešení případných nedostatků.
  • Dokumentace: Vaším úkolem bude kontrolovat a zajišťovat veškerou realizační dokumentaci, aby byla zajištěna její úplnost a správnost.
  • Konzultace s klientem v technických záležitostech: Budete pravidelně komunikovat s klienty a poskytovat jim odborné konzultace ohledně technických aspektů projektů. Vaším úkolem bude odpovídat na jejich dotazy, poskytovat technické poradenství a zajišťovat, že klienti jsou spokojeni s průběhem a kvalitou prací.
  • Tvorba inspirativních a funkčních návrhů: Budete mít příležitost vytvářet inovativní a funkční návrhy, které budou reflektovat nejnovější trendy a technologie.
  • Nebudete jen slepě datlovat data do počítače, ale budete s námi pracovat na zajímavých projektech: Vaše role bude zahrnovat aktivní účast. Budete mít možnost vidět výsledky své práce v praxi.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví nebo techniky: Silný technický základ je klíčový.
  • Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici: Hledáme zkušeného profesionála s prokazatelnou praxí v řízení kvality a technickém dozoru. Práce je samostatná, a proto musíte být schopni efektivně řešit problémy a aplikovat své zkušenosti v praxi.
  • Znalost oboru TZB: Máte zkušenosti a znalosti v oblasti technických zařízení budov (TZB). Rozumíte, jak tyto systémy fungují a jak je správně navrhnout, instalovat a udržovat.
  • Výborné organizační schopnosti: Tato pozice vyžaduje schopnost efektivně plánovat a organizovat pracovní procesy a koordinovat činnosti týmů.
  • Skvělé komunikační dovednosti: Očekáváme výborné komunikační schopnosti v písemné i ústní formě a schopnost jasně a efektivně předávat informace mezi členy týmu, dodavateli a klienty.
  • Chuť věnovat se různorodým a novým úkolům: Naše práce je všechno, jen ne rutina. Očekáváme od vás proaktivitu a ochotu učit se novým věcem.
  • Kreativní myšlení a inovativní přístup: Umíte přinášet originální a praktická řešení pro různorodé potřeby klientů.

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

  • Perspektivní samostatnou pracovní pozici ve skupině ČEZ ESCO – ekonomicky úspěšný zaměstnavatel.
  • Flexibilní výkon práce, dle vašich potřeb
  • Atraktivní platové ohodnocení: Poskytujeme konkurenceschopné finanční ohodnocení, které odpovídá vašim zkušenostem a dovednostem.
  • Možnost kariérního růstu: Podporujeme interní povýšení.
  • Pestrou práci, která vás bude bavit. Dostanete prostor pro seberealizaci. Rozmanitost řešených úkolů a příležitost k realizaci nápadů.
  • Dlouhodobě investujeme do rozvoje našich zaměstnanců: Odborná profesní školení, jazykové a rozvojové kurzy.
  • Inspirující a přátelský pracovní kolektiv, který vám pomůže a poradí.
  • Kvalitní kávu a stravenky, aby se vám u nás dobře pracovalo.
  • Týden dovolené navíc, ať se nám do práce vracíte rádi a svěží. Celkem tedy 5 týdnů dovolené.
  • Pojištění proti nenadálým událostem – pojištění odpovědnosti za škodu.
  • Nástup dohodou (možno IHNED): Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim možnostem

Pokud Vás zaujala tato dynamická, zodpovědná a klíčová pozice, zareagujte formou tlačítka "Mám zájem" a připojte se k nám v úsilí o tvorbu lepší Prahy!