Projektant - ETE

ČEZ, a. s.
None None, Temelín
Práce na plný úvazek

Místo výkonu práce

kancelář v JE Temelín.

Co u nás budete dělat?

Projektování MaR pro řízení technologických celků zejména v oblasti energetiky, měření a regulace a FVE.

Náplň práce:

  • tvorba kompletní nebo části projektové dokumentace MaR, zejména v oblasti energetiky (JE, KE, VE, FVE), ale i jiných (teplárenství, chemie apod.)
  • spolupráce s realizačním týmem na zakázkách
  • technická příprava nabídek, studie proveditelnosti, tvorba zadávací dokumentace
  • komunikace s investory a dodavateli

Bez čeho se neobejdete?

  • vzdělání ÚSO nebo VŠ elektrotechnického zaměření
  • praxe v oboru energetika výhodou
  • platné osvědčení dle § 7 nařízení vlády č. 194/2022 Sb
  • znalost projekčního SW ELCAD, EPLAN, AUTOCAD výhodou
  • svědomitost, smysl pro detail
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • řidičský průkaz sk. B
  • anglický jazyk výhodou

A na co se můžete těšit?

  • zázemí stabilní společnosti, která je členem Skupiny ČEZ,
  • plnou podporu od kolegů nejen v začátku,
  • přátelský kolektiv,
  • podílení se na velmi zajímavých projektech v oblasti energetiky,
  • práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti,
  • pracovní dobu 37,5 hod. týdně.