PROJEKTOVÝ MANAŽER

ČEZ, a. s.
None None, Praha

Chcete se podílet na nejvýznamnějších projektech v teplárenství?

Tvoř s námi budoucnost energetiky. Hledáme do týmu ambiciózní kolegyně a kolegy, kteří se s námi budou tvořit novou tvář českého teplárenství.

Naše projekty startují v česku novou éru v oblasti výroby tepla a elektřiny.

Nabízíme stabilní a smysluplnou práci s dlouhodobou perspektivou, se zaměstnaneckými benefity. Zároveň nabízíme být součástí naší dlouhodobé vize dekarbonizace českého teplárenství.

Co vás čeká

  • řídit projekty v rámci společnosti,
  • provádět řízení změnových projektů ve společnosti,
  • koordinovat a komunikovat s projektovými týmy,
  • zodpovídat za dodržení rozpočtu, harmonogramu, a i kvalitu výstupů,
  • identifikovat, vyhodnocovat a řídit rizika,
  • průběžně reportovat stav projektů směrem k managmentu společnosti,
  • vést projektové týmové porady.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání,
  • možno i pro absolventy,
  • dobrá znalost MS Project,
  • výborné prezentační schopnosti - PowerPoint,
  • nezbytností jsou výborné komunikační dovednosti, organizaci a řízení.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • výhodou jsou zkušenosti s projektovým řízením v prostředí velké společnosti,

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci se zajímavými lidmi,
  • práce u ekonomicky stabilní společnosti,
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.