Specialista/ka finančního řízení

ENESA
Arnošta z Pardubic 676, 530 02 Pardubice-Zelené Předměstí
Inzerát již není aktuální

Co bude vaším úkolem?

  • Zajištění veškeré komunikace s bankami, včetně administrace platebních karet a zřizování přístupů.
  • Analýza a plánování Cash-flow společnosti.
  • Zajištění vystavení bankovních záruk.
  • Finanční reporting pro management společnosti a pro mateřskou společnost.
  • Příprava podkladů pro statutární orgány společnosti.
  • Příprava podnikatelských plánů a rozpočtů společnosti.
  • Metodické řízení oblasti bezhotovostního platebního styku ve společnosti.

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Znalosti podvojného účetnictví.
  • Výborné znalosti MS Office.
  • Řidičského průkazu skupiny B.
  • Pečlivosti, ochoty učit se novým věcem, komunikačních a prezentačních dovedností.

Co bude Vaší výhodou?

  • Znalost IFRS.
  • Znalost SW Helios Orange - INUVIO.
  • Praxe v oboru, ale pozice je vhodná i pro absolventy.

Benefity

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • Možnost napracovat si hodiny

Co dalšího vám můžeme nabídnout?

  • Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamické společnosti ve skupině ČEZ ESCO.
  • Práci pro společnost s dlouholetou tradicí a lídra trhu v rámci EPC projektů.
  • Motivující finanční ohodnocení s významnou výkonovou složkou závislou na výsledcích.
  • Prostor pro seberealizaci a možnost karierního růstu.
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Inspirující a přátelský pracovní kolektiv.
  • Podporu v profesním vzdělávání.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Místo výkonu práce: Pardubice.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Proč k nám?

Jsme motivovaný ambiciózní team, který přináší úspory svým zákazníkům s přínosem pro životní prostředí. Jsme skupina zkušených profesionálů, kterým jejich práce dává smysl. I při vysokém pracovním nasazení pracujeme v přátelské a kreativní atmosféře.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.