Specialista řízení dokumentace a dat - ABSOLVENT

ČEZ, a. s.
269, 675 50 Dukovany-Dukovany, Česká republika
Inzerát již není aktuální

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Tvorba a trvalá aktualizace schématické dokumentace elektrárny v graficko-databázových systémech (AXSYS.Engine)
  • Spolupráce na zpracování, zavádění, rozvíjení a trvalém udržování koncepce graficko-databázových systémů v DJE
  • Zabezpečování trvalé aktuálnosti a konzistentnosti projektových i provozních dat vedených v těchto systémech a v dokumentaci při provádění změn na zařízení nebo při zjištění nesouladu mezi zařízením a dokumentací
  • Metodické řízení v oblasti dokumentace od externích dodavatelů
  • Účast na projektech, souvisejících s výše uvedenými činnostmi
  • Spolupráce s ostatními odbornými útvary Skupiny ČEZ i s externími firmami

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – technického zaměření
  • Absolvent nejdéle do 2 let od ukončení studia!!!
  • Znalost SW nástrojů pro podporu tvorby výkresové dokumentace
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Pečlivost, přesnost, spolehlivost
  • Schopnost efektivní komunikace, spolupráce, prezentace a jasného vyjadřování
  • Samostatnost a zároveň schopnost týmové práce, odpovědnost, loajalita a flexibilita
  • Proaktivní přístup, koncepční myšlení
  • ŘP skupina B

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Společnost:

ČEZ, a.s.

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:

Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 23.05.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").