Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který se zajímá o kybernetickou bezpečnost a rád by se této oblasti profesně věnoval. Nabízíme zajímavou a různorodou práci jak v ICT tak OT (ICS) systémech. V rámci této role budete zajišťovat komplexní správu informačních aktiv a rizik, a to na základě systému řízení bezpečnosti informací (ISMS). Pokud máte zkušenosti v této oblasti a hledáte příležitost u stabilního zaměstnavatele, tato role by mohla být pro Vás ideální. Přidejte se do našeho týmu jako specialista řízení informačních aktiv a rizik.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Tvorba a implementace bezpečnostních opatření a politik IKB se zaměřením na informační aktiva a rizika
  • Zajišťování souladu s legislativou a best practice IKB
  • Identifikace nesouladů a návrhy změn v oblasti IKB
  • Návrhy, realizace a odpovědnost za rozvoj a implementaci řízení informačních aktiv a rizik
  • Identifikace a hodnocení informačních aktiv a rizik IKB
  • Návrhy doporučení pro eliminaci informačních rizik
  • Monitoring efektivnosti procesu řízení informačních aktiv a rizik
  • Návrhy a realizace doporučení ke zlepšování procesů řízení informačních aktiv a rizik
  • Zpracovávání analýz a reportů oblasti IKB
  • Spolupráce s technickými týmy při zajišťování správy informačních aktiv a rizik
  • Zajišťování řízení rizik v rámci dodavatelských řetězců
  • Zvyšování povědomí o problematice IKB (webináře, školení, publikace)
  • Tvorba řídicí dokumentace IKB
  • Řešení bezpečnostních událostí a incidentů IKB

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ, případně VŠ se zaměřením na informační technologie či blízkého technického směru
  • Orientace v prostředí ICT/OT (ICS)
  • Znalosti v oblasti řízení informačních aktiv a rizik
  • Základní znalosti české legislativy oblasti IKB
  • Znalosti ISO norem řady 27xxx výhodou
  • Znalosti IT procesů se zaměřením na bezpečnost
  • Znalosti v oblasti tvorby dokumentů a analýz
  • Uživatelské znalosti práce s produkty Microsoft 365
  • Ochota sebevzdělávání a aktivní přístup k práci
  • Drive a orientace na výsledky
  • Částečná znalost AJ výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti v rámci Skupiny ČEZ
  • mzdové ohodnocení v závislosti na délce odborné praxe
  • možnost profesního růstu