Připojte se k našemu odbornému týmu Řízení stárnutí na jaderné elektrárně Temelín! Hledáme kolegu, který bude hrát klíčovou roli v řízení stárnutí kabelů a transformátorů, přijďte posílit náš tým!

Jaká bude náplň vaší práce?

  • Budete se podílet na vytváření, implementaci a zlepšování přidělených programů řízení stárnutí pro bezpečnostně významné kabely a výkonové olejové transformátory jaderné elektrárny Temelín.
  • Budete koordinovat a zajišťovat činnosti pracovních nebo expertních týmů pro řešení stárnutí bezpečnostně významných kabelů a výkonových olejových transformátorů a moci tak sdílet společně své zkušenosti.
  • Vaším úkolem bude zpracovávat hodnotící zprávy o míře stárnutí a čerpání životnosti zařízení/komponent bezpečnostně významných kabelů a výkonových olejových transformátorů a navrhovat varianty řešení nápravných opatření.
  • Budete plánovat, koordinovat a oponovat technické odborné pomoci (analýzy, výpočty, expertní posudky) prováděné externími dodavateli.
  • Poskytování výstupů z procesu Řízení stárnutí jaderných elektráren dalším útvarům ČEZ.
  • Můžete se 1x ročně účastnit mezinárodních aktivit, jako jsou workshopy, mise a pracovní týmy v oblasti řízení stárnutí a provozu za projektem stanovenou mez (LTO).
  • Budete se podílet na plnění přidělených požadavků a nápravních opatření z mezinárodních misí a podmínek z rozhodnutí dozorných orgánů (SÚJB).

Co od vás požadujeme?

  • Máte vysokoškolské vzdělání technického směru (obor Elektrotechnika, Elektroenergetika, Materiály a technologie pro elektrotechniku),
  • Pokud se budete chtít účastnit mezinárodních aktivit, hodit se vám bude anglický jazyk pro přípravu a prezentaci podkladů.
  • Orientujete se v předpisech týkajících se jaderné energetiky, ale pokud jste čerstvým absolventem, nemusíte se obávat – poskytneme vám potřebné školení a podporu pro úspěšný start vaší kariéry.
  • Nebojíte se řídit a vlastníte řidičský průkaz skupiny B, který využijete k občasným služebním cestám (2x měsíčně).
  • Jste schopný pracovat samostatně i v kolektivu a za svou práci dokážete nést odpovědnost.
  • Máte dobré komunikační a prezentační dovednosti.
  • Po nástupu do pracovního poměru absolvujete bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečnostního úřadu) na stupeň citlivé.

Co vám nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu na Experta řízení stárnutí jaderné elektrárny.
  • Příležitost se seznámit s unikátními technologiemi v Ústavu jaderného výzkumu Řež.
  • Práci v přátelském kolektivu a společné teambuildingy.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Práci s pružnou pracovní dobou a na plný úvazek 37,5 hodin/týdně.
  • Kredit v Cafeterii v hodnotě 15 500 Kč/rok,
  • Skvělý oběd, doslova za pár korun v nově zrekonstruované jídelně.
  • Osobní pracovní prostor a zázemí, žádný open-office.
  • Můžete využít svozovou autobusovou dopravu.
  • V areálu elektrárny máme podnikového lékaře, poštu, Zbox, Rohlík point, pobočku ČSOB i parkovací prostory.
  • Firemní akce či dotované dobrovolnictví.
  • Obsáhlé proškolení v oblasti jaderné energetiky.

Místo výkonu práce:

Jaderná elektrárna Temelín

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s vámi rádi domluvíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Napadá vás něco, co není uvedené v inzerátu? Chcete informace ke mzdě? Tak nám napište a nebo zavolejte a probereme to.