Specialista řízení stárnutí - oblast armatur

ČEZ, a. s.
None 1, Temelín

Do týmu Řízení stárnutí hledáme kolegu, který se bude podílet na procesu řízení stárnutí armatur na jaderné elektrárně Temelín. Náš tým je tvořený 10 odborníky a zaměřuje se na zajištění dlouhodobé spolehlivosti a bezpečnosti našich zařízení. Pokud máte technické znalosti a touhu přispět k bezpečnému provozu jaderné elektrárny, dejte nám o sobě vědět.

Jaká bude náplň vaší práce?

  • Budete se podílet na vytváření, implementaci a zlepšování přidělených programů řízení stárnutí pro armatury jaderné elektrárny Temelín.
  • Budete koordinovat a zajišťovat činnosti pracovních nebo expertních týmů v oblasti armatur a moci tak sdílet společně své zkušenosti.
  • Vaším úkolem bude zpracovávat hodnotící zprávy o míře stárnutí a čerpání životnosti zařízení/komponent armatur a navrhovat varianty řešení nápravných opatření.
  • Budete plánovat, koordinovat a oponovat technické odborné pomoci (analýzy, výpočty, expertní posudky) prováděné externími dodavateli.
  • Poskytování výstupů z procesu řízení stárnutí jaderných elektráren dalším útvarům ČEZ.
  • Můžete se 1x ročně účastnit mezinárodních aktivit, jako jsou workshopy, mise a pracovní týmy v oblasti řízení stárnutí a provozu za projektem stanovenou mez (LTO).
  • Budete se podílet na plnění přidělených požadavků a nápravních opatření z mezinárodních misí a podmínek z rozhodnutí dozorných orgánů (SÚJB).

Jak si vás představujeme?

  • Máte vysokoškolské vzdělání technického směru (obor strojní se zaměřením na energetiku, materiálové inženýrství nebo výpočty).
  • Orientujete se v předpisech týkajících se jaderné energetiky, ale pokud jste čerstvým absolventem, nemusíte se obávat – poskytneme vám potřebné školení a podporu pro úspěšný start vaší kariéry.
  • Pokud se budete chtít účastnit mezinárodních aktivit, hodit se vám bude anglický jazyk pro přípravu a prezentaci podkladů.
  • Řízení vám nedělá problém a vlastníte řidičský průkaz skupiny B, který využijete k občasným služebním cestám (2x měsíčně).
  • Jste schopný pracovat samostatně i v kolektivu a za svou práci dokážete nést odpovědnost.
  • Máte dobré komunikační a prezentační dovednosti.
  • Po nástupu do pracovního poměru absolvujete bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečnostního úřadu) na stupeň citlivé.

Co vám nabízíme?

  • Máte možnost pracovat na unikátních technologiích ve firmě, která nabízí jistotu a stabilitu.
  • Práci v přátelském kolektivu a společné teambuildingy.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Práci s pružnou pracovní dobou a na plný úvazek 37,5 hodin/týdně.
  • Kredit v Cafeterii v hodnotě 15 500 Kč/rok.
  • Skvělý oběd, doslova za pár korun v nově zrekonstruované jídelně.
  • Osobní pracovní prostor a zázemí, žádný open-office.
  • Můžete využít svozovou autobusovou dopravu.
  • V areálu elektrárny máme podnikového lékaře, poštu, Zbox, Rohlík point, pobočku ČSOB i parkovací prostory.
  • Firemní akce či dotované dobrovolnictví.
  • Obsáhlé proškolení v oblasti jaderné energetiky.

Pro výkon práce vás důkladně teoreticky připravíme, prakticky zaučíme a poskytneme veškerou podporu tak, aby se z vás stal plně kompetentní profesionál.

Místo výkonu práce:

Jaderná elektrárna Temelín

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s vámi rádi domluvíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Napadá vás něco, co není uvedené v inzerátu? Chcete informace ke mzdě? Tak nám napište a nebo zavolejte a probereme to.