Jan Korbář hledá do oddělení správa primární části Jaderné elektrárny Dukovany nového kolegu na pozici – SYSTÉMOVÝ INŽENÝR – primární část, který bude zajišťovat provozuschopnost a kontroly svěřených zařízení.

Máte zájem o jadernou energetiku a techniku? Nechybí Vám ochota se průběžně vzdělávat? Máte zodpovědný přístup a zájem o řešení každodenních úkolů?

V našem týmu Vás čeká pestrá a zajímavá technická práce, která vyžaduje komunikační a analytické schopnosti, všeobecný technický rozhled, systematičnost a pečlivost.

Jaká bude náplň práce?

  • Zpracování analýz řízeného stárnutí, řízení životnosti a preventivní údržby
  • Určování způsobu a parametrů provozování, udržování, oprav, kontrol a testů svěřeného zařízení
  • V případě poruchy na systému vedení týmu specialistů řešících opravu zařízení
  • Projednává požadavků ročního a střednědobého plánu prací
  • Vypracování podkladů pro hodnocení odstávek bloků
  • Potvrzování komplexní připravenosti zařízení pro uvedení zařízení do provozu
  • Zodpovědnost za životnost komponent svěřeného systému: (armatury, tepelné výměníky, tlakové nádoby, dmychadla, čerpadla, nádrže, potrubní systémy)

Jak si vás představujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání – obor strojní
  • Uživatelská znalost práce s IT - výhodou
  • Samostatnost při řešení úkolů, schopnost dotahovat věci do konce, aktivní přístup
  • Osobnost nastavená i na týmovou spolupráci, zvládnuté komunikační dovednosti směrem k internímu zákazníkovi
  • Ochota k sebevzdělávání a schopnost osvojování si praktických zkušeností
  • ŘP skupina B – občasné služební cesty

Čím si projdete po nástupu?

  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)
  • Kurz základní přípravy pro Jadernou Elektrárnu v Brně, kde se dozvíte podrobnosti k fungování jaderné elektrárny, které využijete následně v praxi

Nabízíme:

  • Možnost pracovat na unikátních technologiích ve firmě, která nabízí jistotu a stabilitu v dnešním dynamickém světě
  • Zajímavou a technicky zaměřenou práci ve spolupracujícím přátelském kolektivu
  • Nabízíme práci na plný úvazek na 37,5h/týden
  • Pružná pracovní doba - pevná část pracovní doby Po-Čt 9 -14 a Pá 7-12
  • Máme v areálu lékárnu, podnikové lékaře, optiku, květinku i poštu.
  • Další benefit je zubař, rehabilitace, zdravé dny pro zaměstnance
  • Můžeš využívat smluvní autobusovou dopravu anebo jezdit do práce přes aplikaci spolujízda
  • Čeká Vás i skvělá snídaně, oběd i večeře v naší kantýně nebo jídelně za suprovou cenu
  • Nebudete pracovat jen v kanceláří, ale čeká Vás práce přímo i v technologii
  • U nás není open - space, budete pracovat v oddělené kanceláři

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:

Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 19. 05. 2024 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Přidejte se k nám do týmu, už se na Vás těšíme.

Napadá Vás něco, co není uvedené v inzerátu? Chcete informace ke mzdě? Tak nám napište a nebo zavolejte a probereme to.