Vedoucí oddělení financí a provozu

ČEZ, a. s.
U Panasonicu 376, Pardubice

Jsme dodavatelem řídicích systémů a technologií měření a regulace pro budovy, průmysl a energetiku. Do našeho týmu hledáme zkušeného a zodpovědného kolegu, který se postará o efektivní řízení finančních procesů a provozních činností naší společnosti.

Hlavní pracovní náplň a odpovědnosti:

  • řízení a dohled nad finančními operacemi společnosti (fakturace, platby, atp.)
  • příprava měsíčních uzávěrek, základních reportů a statistik
  • autorizace zadaných bankovních příkazů
  • úzká spolupráce s externí účetní
  • koordinace s interními odděleními a externími partnery pro zajištění efektivního provozu
  • pojištění a pojistné události
  • kontrola zakázkových dokladů obchodních případů od přijetí objednávky/smlouvy až po fakturaci
  • kontrola výše a oprávněnosti všech režijních nákladů
  • spolupráce s auditory, příprava a shromažďování podkladů pro audit
  • správa smluv týkajících se provozní části společnosti a subdodavatelské části obchodně realizačního procesu
  • archivace dokumentů
  • sledování, upomínání, vymáhání pohledávek a zápočtů s dlužníky
  • správa majetku
  • agenda Domat SK – docházka zaměstnance, úhrady faktur, archivace dokumentů a zasílání dokumentů pro účetnictví

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru ekonomie, finance nebo podobném
  • zkušenosti v oblasti financí a provozu, ideálně s vedením menšího týmu spolupracovníků
  • analytické a organizační schopnosti
  • schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat s různými odděleními a úrovněmi managementu
  • znalost právních a daňových předpisů v oblasti financí výhodou