Stavební projektant

E.ON Česká republika, s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek

V EG.D se staráme se o to, aby elektřina k zákazníkům doputovala rychle, bezpečně a spolehlivě. Její distribuční síť proto neustále udržujeme, rozvíjíme a digitalizujeme. Kromě toho pečujeme o elektroměry, které mají lidé doma, na chalupě nebo v kanceláři. Denně jsme ve spojení jak s našimi zákazníky, tak s obchodníky, výrobci, s operátorem trhu, ale i s ostatními provozovateli distribučních soustav.

 

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho oddělení Projektování na pozici Stavební projektant. Naše oddělení zajišťuje metodické řízení a vlastní výkon činnosti projektové přípravy a tvorby rozpočtů staveb distribuční soustavy VVN, VN a NN. Přidejte s k nám v Brně.

 

Co u nás budete dělat?

 

  • Budete zpracovávat projektovou dokumentaci.
  • Spolupracovat na tvorbě pravidel pro rozpočty a jejich aplikaci.
  • Další náplní vaší práce bude i metodická a konzultační činnost s interními a externími subjekty a provádění kontrol.

 

Co by měl splňovat ideální kandidát?

 

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

 

  • máte ukončené vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • nedělá vám problém práce s AutoCAD
  • víte toho hodně o technických předpisech, nebo se nebojíte je naučit
  • jste komunikativní typ a dokážete pracovat samostatně i v týmu

 

Budeme nadšeni, pokud…

 

  • se pohybujete v praxi už alespoň tři roky
  • vyznáte se v tvorbě rozpočtů, nebo máte chuť do rozpočtování proniknout
  • se domluvíte anglicky
  • ovládáte sw. Inventor, REVIT příp. podobné
  • znáte problematiku BIM

 

Proč je fajn pracovat u EG.D?

 

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

 

 

 

Co byste ještě měl/a vědět?

ID pozice: 239969 

Kde budete pracovat: Hybridní model 

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Michaela Nagyová, tel. +420 705 546 480.

 

 Ve společnosti EG.D si zakládáme na férových podmínkách, příjemném pracovním prostředí, respektu a důvěře.

 

Jsme E.ON. Dodáváme elektřinu a plyn přibližně 1,5 milionu zákazníků a jsme jedním z největších dodavatelů v Česku. Kromě energií nabízíme chytrá a úsporná řešení, jako jsou fotovoltaika, tepelná technika nebo elektromobilita. V jižních Čechách, na jižní Moravě a na Vysočině provozujeme vlastní distribuční soustavu elektřiny, v Jihočeském kraji se staráme i o distribuci plynu.