Zajímavá možnost se naskytne 16.7. 2015 od 18:00 všem, kdo se zajímají o výstřelky nejmodernějších technologií. Ve Slovanském domě v Praze se totiž uskuteční první přednáška projektu Silicon Valley Insights, kterou pořádá společnost STRV. Jedná se o velice atraktivní akci, protože poskytne jejím účastníkům jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku těch nejaktuálnějších technologických novinek.

Vystoupí zde totiž Otto Fabri, absolvent ČVUT, inženýr pracující pro společnost Tesla Motors Elona Muska. Tedy člověk, který má možnost realizovat vize budoucnosti, kteří ostatní považují za nemožné. Společně s ním vystoupí také spoluzakladatel STRV Lubo Smid.

V rámci Silicon Valley Insights budou pravidelně vystupovat Češi pracující v USA, ale také významné osobnosti technologického byznysu.

„Cílem nové platformy odborných přednášek, které bychom chtěli realizovat jednou měsíčně, je přinášet inspirativní příběhy a praktické zkušenosti lidí, kteří působí ve významných společnostech v USA,“ říká Lubo Smid, spoluzakladatel STRV.

Kromě panelové diskuze a možnosti neformálního setkání s oběma veleúspěšnými Čechy se návštěvníkům naskytne jedinečná příležitost prohlédnout si na vlastní oči elektromobil Tesla S, který v pražských ulicích jezdí pod hlavičkou společnosti Liftago.

Celá akce je pro všechny návštěvníky zdarma, je nutná pouze online registrace. Podrobný časový rozpis a možnost zaregistrovat se naleznete zde.

Štítky:

Komentáře

0 komentářů ke článku "undefined"

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *