Monitoring - odběr newsletteru

Monitoring

Webový portál poskytuje přihlášeným uživatelům monitoring nejnovějších zpráv z energetiky. Pomocí vlastního automatizovaného software sledujeme české i zahraniční weby, přičemž vybíráme to nejzajímavější a nejdůležitější v kontextu české energetiky.

Přihlášení uživatelé mají možnost dostávat monitoring v denní nebo týdenní frekvenci. Současně je možné dostávat zpravodajství zaměřené pouze na zdroje v českém jazyce nebo pouze na zdroje v angličtině.

Pomocí software vyvinutého pouze pro webovou stránku oEnergetice současně rozřazujeme články do tematických okruhů (jaderná energetika, obnovitelné zdroje, plynárenství atd.).

Proč dostávám pravidelně monitoring do e-mailu

Monitoring webu oEnergetice.cz je službou, kterou její provozovatel poskytuje pouze po přihlášení e-mailové adresy a jejím potrvzení ze strany uživatele. E-mailové adresy nejsou za žádných podmínek přidávány bez souhlasu jejího vlastníka.

Pokud již nadále nemáte zájem o odebírání monitoringu webu oEnergetice.cz, stačí pro zastavení odběru kliknout na konci newsletteru na odkaz pod textem „Odhlásit se“.

 

OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516