Analytik/čka v oblasti přenosových služeb

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Analýza provozu soustavy a obchodování s elektřinou s přímým dopadem na směřování společnosti
  • Správa a rozvoj pravidel výpočtu kapacit pro přeshraniční obchodování
  • Účast v odborných mezinárodních pracovních skupinách a ENTSO-E
  • Validace centralizovaných evropských řešení a nástrojů
  • Vývoj a upgrade procesů reportingu
  • Automatizace procesů a spolupráce napříč odděleními

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou), možnost zpočátku nastoupit na částečný úvazek při VŠ studiu
  • Samostatnost, logické a analytické myšlení
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalost jazyka Python – výhodou
  • Znalost SQL, MS PowerBI – výhodou

Nabízíme

  • Práci, která má přímý dopad na dění v energetice ČR a EU
  • Prostor pro vlastní nápady
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec
  • Nástup dohodou