Analytik strategie

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Příprava podkladů pro analýzy vývoje ES ČR
  • Provádění analýz vývoje ES ČR a chování energetického prostředí EU
  • Příprava strategických dokumentů v oblasti rozvojových analýz ES – např. Hodnocení zdrojové přiměřenosti (MAF CZ)
  • Průběžné analýzy plnění energetických a environmentálních cílů ČR a EU
  • Práce s modelovacími nástroji pro optimalizaci nasazení zdrojů
  • Komunikace a prezentace strategických výstupů
  • Účast v zahraničních pracovních týmech ENTSO-E
  • Spolupráce s tuzemskými a zahraničními subjekty

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, preferováno elektroenergetického směru
  • Analytické, komunikační a prezentační schopnosti
  • Plný/částečný úvazek
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Schopnost plynule se domluvit i psát anglicky (min. úroveň B1/B2)
  • Znalost programovacích jazyků (Python) výhodou

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Dynamický kolektiv, který má rád svoji práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec