BIM- koordinátor

ČEPS, a.s.
Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Lídr a koordinátor BIM projektů v oblasti projekce elektrických stanic a budov
  • Koordinace BIM projektů s externími dodavateli
  • Koordinace jednotlivých projekčních činností v rámci předprojektové a projektové činnosti ve stanicích přenosové soustavy
  • Spoluúčast na tvorbě datového modelu a standardu
  • Řízení informací prostřednictvím stanovení standardů pro modely, komunikační strategie a procesy spolupráce (práce s CDE)
  • Tvorba, aktualizace a implementace plánu realizace BIM (BEP)
  • Integrace nových členů do projekčního týmu
  • Zodpovědnost za naplňování stanovených cílů investora projektu
  • Zodpovědnost za to, že nikdo nepracuje izolovaně pouze v rámci svého zadání
  • Rozděluje role v projektu na základě odpovědnosti, nikoli na základě úkonů
  • Koordinuje celý tým a motivuje jej v předávání a využití dodávaných modelů a informací
  • Nastavuje pravidla pro spolupráci
  • Nastavuje pravidla pro tvorbu a kontrolu výstupů
  • Sledování nových trendů a technologií v oblasti BIM a jejich implementace do projekční činnosti.

Požadujeme

  • Znalost modelování v některém z BIM systémů (Revit, Bentley apod.)
  • Zkušenost s datovým modelem a datovým standardem
  • Znalost BEP a EIR
  • Zkušenost s řízením BIM projektů
  • Doložení referencí významných projektů zpracovaných metodou BIM
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Znalost prostředí el. stanic výhodou
  • Vůdčí a organizačně schopnou osobnost
  • Samostatnost
  • Týmový hráč
  • Spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • Schopnost reagovat na změny a vidět dopady rozhodnutí na průběh projektu
  • Flexibilita, schopnost učit se a přicházet s novými myšlenkami
  • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha - Bohdalec
  • Předpokládaný nástup: 1.1.2023