BIM modelář/ka

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Posílení stávajícího projektového týmu v otázkách BIM SW řešení
  • Projektování vedení vvn/zvn 220 a 400 kV
  • Tvorba, koordinace a kontrola BIM modelů
  • Spolupráce na implementaci metody BIM do společnosti ČEPS Invest
  • Spolupráce na BIM pilotních projektech
  • Sdílení vědomostí, zaškolování stávajících projektantů v novém BIM řešení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost AutoCad, AutoCad 3D
  • Znalost některého BIM SW řešení (Revit, Archicad, Allplan, MicroStation, či jiné) výhodou
  • Znalost dalších BIM SW řešení výhodou
  • Základní orientace v problematice BIM
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Doložení referenčních projektů výhodou
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost
  • Vyrovnanou a nekonfliktní osobnost odolnou vůči stresu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí a pohodový tým
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Místo výkonu práce Praha
  • Nástup dohodou