Business/Procesní analytik/čka

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Nyní do našeho týmu přijmeme kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš menší tým. Hledáme osobnost, která spojuje souvislosti, je zvídavá a chce získat přehled o energetickém průmyslu.

Pracovní náplň:

  • Vedení analytických schůzek při tvorbě zadání s klíčovými uživateli (organizace a zápisy).
  • Modelování schémat procesů a jejich popis ASIS.
  • Tvorba Business zadání dle zaváděné metodiky Enterprise architektury v ČEPS.
  • Modelování schémat procesů a jejich popis TOBE a popis USE-CASE.
  • Základní popis požadovaného datového modelu.
  • Specifikace funkčních požadavků a nefunkčních požadavků.
  • Posuzování a konzultace k navrhovaným technickým řešením.
  • Podíl na tvorbě zadávací dokumentace poptávaného řešení
  • Dodává technické ICT podklady pro rozhodování o strukturách datového modelu
  • Komunikuje s aplikačním konzultantem a dodavatelem řešení
  • Zajištuje shodu řešení s koncepcí Enterprise architektury a platnou metodikou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na ICT.
  • Praktické zkušenosti s business analýzou.
  • Základní znalost modelování procesů v BPMN, UML.
  • Znalost principů SW vývoje.
  • Základní znalost TOGAF, EA Sparx a Archimate výhodou, ale ne podmínkou.
  • Zkušenosti z oblasti energetiky výhodou, ale ne podmínkou.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Pečlivost a samostatnost.
  • Týmový duch.

Nabízíme:

  • Získání širokých znalostí v klíčových obchodních procesech skupiny ČEPS.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Nástup dohodou.
  • Dle dohody možností práce na dálku.
  • Místo výkonu práce: Praha 10.