Dozor ve stanicích PS

ČEPS, a.s.
Praha
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Vykonávání dozoru / vedoucí práce pro zaměstnance společnosti dle vyhl.č. 50/1978 Sb., ve znění pozdějších předpisů při provádění činností ve stanicích PS v rámci projektové a předprojektové přípravy.
  • Zadávaní požadavků do systému.
  • Organizace a koordinace jednotlivých činností v rámci předprojektové a projektové činnosti ve stanicích PS.
  • Spolupráce se sekcí Řízení provozu ČEPS, a.s. a externími dodavateli.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Kvalifikace dle vyhlášky ČÚBP č.50/1978 Sb., minimálně §7 nad 1000V
  • Práce na PC – MS Office, firemní intranet
  • Znalost prostředí – stanice VN, VVN, ZVN
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, organizační schopnosti
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Vyrovnanou a nekonfliktní osobnost odolnou vůči stresu.
  • Praxe ve stanicích přenosové soustavy vítána.

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí a pohodový tým
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Místo výkonu práce: Praha (po dohodě může být i jiná lokalita)
  • Nástup dohodou