HR Business Partner/ka

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Role HR Business Partnera pro management svěřených sekcí a HR konzultanta pro jejich zaměstnance
  • Plánování lidských zdrojů a nábor zaměstnanců vybraných sekcí
  • Rozvoj a vzdělávání včetně adaptace zaměstnanců a vytváření individuálních rozvojových programů
  • Zajištění nástupnictví manažerů a klíčových specialistů ve společnosti
  • Spolupráce na HR projektech a HR marketingových kampaních
  • Občasné cestování na lokality po ČR
  • Agenda spojená s organizací školení povinných kvalifikací

Požadujeme

  • Se pohybujete v oblasti HR alespoň 2 roky
  • Dokážete pokrýt všechny výše uvedené činnosti
  • Práce v HR Vás baví a chcete se v ní dále rozvíjet
  • Máte týmového ducha
  • Jste slušným a férovým hráčem ve vztahu ke kolegům i businessu
  • Jste proaktivní, ale dokážete vystupovat diplomaticky
  • Umíte pracovat s MS Excel
  • Vlastníte ŘP sk. B

Nabízíme

  • Různorodou práci a samostatnost při zpracování úkolů
  • Pohodový a dynamický tým
  • Příležitost naučit se něco nového
  • Prostor přicházet s vlastními nápady
  • Velkou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Místo výkonu práce na Praze 10