Právník / právnička energetické právo

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Právní podpora odborným útvarům společnosti zejména v oblastech českého a evropského energetického práva, dále práva ochrany hospodářské soutěže, občanského, obchodního a správního práva
  • Připomínkování návrhů právních předpisů ČR (částečně i evropských) a účast v pracovních skupinách zabývajících se legislativou
  • Příprava smluv a právních stanovisek zejména v uvedených oblastech práva
  • Zastupování společnosti před správními orgány (zejména Energetickým regulačním úřadem, Ministerstvem průmyslu a obchodu)
  • Spolupráce s externí právní kanceláří

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ vzdělání v oboru právo, praxe výhodou
  • Zkušenost s energetickým právem a znalost v oboru výhodou
  • Logické myšlení, analytické schopnosti, schopnost pracovat se souvislostmi, samostatnost, ale zároveň schopnost práce v týmu, pečlivost
  • Aktivní znalost anglického jazyka, právní angličtina výhodou
  • Zájem o energetiku

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec