Projektant/ka elektrických stanic – stavební část

ČEPS, a.s.
Turnov
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Projektování pozemních staveb elektrických stanic všech napětí
  • Zpracování různých stupňů projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS)
  • Výkon funkce autorského dozoru při realizaci staveb (po zapracování)
  • Komunikace s externími subjekty
  • Technické konzultace

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru výhodou
  • Osvědčení ČKAIT – v oboru pozemní stavby výhodou
  • Doložení referenčních projektů, případně studentských prací
  • Znalost AutoCad, MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Vyrovnanou nekonfliktní osobnost odolnou vůči stresu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Turnov
  • Nástup dohodou