Projektový manažer

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

Pro nově vznikající projekt ČEPS HUB, který jehož cílem je vytvořit procesy a komplexní datovou integrační platformu pro systémy skupiny ČEPS přijmeme kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš tým. Hledáme osobnost, která chce být u tvorby jednoho z našich nejvýznamnějších informačních systémů.

Tvořte s námi energetiku budoucnosti. Přidejte se k nám.

Vaší náplní práce bude:

  • Odpovídat za projektové řízení v rámci vybudování a provozu klíčových technologických komponent prostředí ČEPS HUB, zajištění dostupnosti a koordinace interních i externích zdrojů a monitoring KPI.
  • Současně vést i menší navazující projekty v rámci oddělení, které podporují efektivní organizaci činností týmu
  • Řídit dílčí projekty zajišťující SW vývoj a implementaci SW produktů různých typů – např. nasazení aplikačních komponent pro provoz platformy (Apache Kafka), SW vývoj specifických integračních rozhraní, SW vývoj klientských aplikací apod.
  • Řídit projekty realizované menšími nebo středními týmy složené jak z interních zaměstnanců, tak i technických expertů/ vývojářů dodavatelů.
  • Zajistit aktualizované projektové plány (MS Project, Sharepoint), projektové úkoly (JIRA, Confluence), reporting.
  • Spravovat požadavky na projekty a alokovat prostředky dle potřeb.
  • Zajišťovat úspěšné dokončení plánů a dodržení dodacích procesů a standardů ze strany týmu.
  • Koordinovat schůzky zúčastněných stran a podporovat proces rozhodování.

Hledáme kandidáta, který splňuje může nabídnou:

  • Vzdělání technického směru se zaměřením na IT nebo energetiku výhodou.
  • Praktickou znalost metodiky PRINCE2 nebo IPMAcertifikace je preferovaná.
  • Schopnost tvořit z týmů propojené a učící se celky.
  • Zkušenosti s řízením větších i menších projektů min. 3 roky.
  • Zkušenost s realizací IT projektů ideálně v energetickém prostředí.
  • Schopnost dodržovat a aplikovat metodiky projektového řízení.
  • Silnou orientaci na kvalitu výsledků práce a aktivní komunikaci.

Nabízíme Vám:

  • Motivující finanční ohodnocení a stabilní zázemí v renomované společnosti (TOP zaměstnavatel 2023).
  • Práci pro centrální energetickou společnost v ČR.
  • Možnost zapojení do mezinárodních projektů v síti provozovatelů přenosových soustav EU (ENTSO-E).
  • Práci s opravdu moderními technologiemi a být součástí rychlého rozvoje.
  • Flexibilní pracovní dobu (37,5 hod. týdně) včetně možnosti práce z domova.
  • Možnost profesního rozvoje i růstu v rámci společnosti.
  • Nástup dohodou, lze ihned.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • Propracované zaškolení v rámci něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Praha