Ředitel Sekce Obchod a správa

ČEPS, a.s.
Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

  • Řízení a rozvoj sekce Obchod a správa
  • Koordinaci uzavírání prodejních i nákupních smluv vč. organizace a administrace VŘ
  • Koordinaci obchodní plánů s ČEPS, a.s a oddělením Controlling pro potřeby PAS
  • Koordinaci reportingu akcí za oblast Obchod pro potřeby vedení společnosti
  • Zajištění potřeb interních i externích zákazníků v rámci oblasti Obchod
  • Koordinaci zajištění cenotvorby – vlastní tvorba měrných cen i kontrola předkládaných cen
  • Spolupráce na zpracování očekávané skutečnosti (měsíčně, popř.na vyžádání PAS)
  • Spolupráce na zpracování dlouhodobých, střednědobých a ročních rozpočtů společnosti
  • Kontrola a řízení procesů v oblasti obchodu a správy

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením svěřeného týmu
  • Strategické myšlení a proaktivní přístup
  • Znalost nákupních procesů v korporátní skupině
  • Praktické zkušenosti s nákupním procesem a reportingem
  • Osobnost, která ví, jak navazovat a budovat vztahy s interními i externími partnery
  • SAP MM na úrovni klíčového uživatele (ostatní moduly SD, FI, CO, výhodou)
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Příležitost k seberealizaci a profesnímu rozvoji
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Akce pro zaměstnance
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Nástup dohodou