Řízení strategie a rizikové připravenosti – Specialista

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Strategické analýzy vnějšího a vnitřního prostředí (vč. národní a evropské legislativy) nejen ve vazbě na transformační trendy EU
  • Spolupráce na stanovení strategických cílů k naplnění dlouhodobé strategie společnosti, a jejich monitoring
  • Systémová podpora při tvorbě strategických konceptů v zásadních oblastech rozvoje ES
  • Komunikace strategie v rámci firmy
  • Organizace dílčích strategií ve vztahu ke strategii společnosti
  • Příprava podkladů v oblasti strategického rozhodování.
  • Příprava stanovisek a pozic společnosti ke klíčovým oblastem strategického rozvoje ČEPS
  • Spolupráce v oblasti rizikové připravenosti dle závazné legislativy EU
  • Účast v národních a zahraničních projektech
  • Znalost a aplikace evropské a národní legislativy v oblasti rizikové připravenosti

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, preferováno elektroenergetického směru
  • Pracovní zkušenosti v oblasti elektroenergetiky, ev. obchodu s elektřinou výhodou
  • Vhodné i pro absolventy
  • Samostatnost i aktivní spolupráci v kolektivu
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost plynule se domluvit i psát anglicky (min úroveň B1), se zaměřením na problematiku energetiky

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha 10 - Bohdalec
  • Nástup dle dohody