Rozpočtář/ka

ČEPS, a.s.
Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Kontrolovat úplnost a správnost rozpočtů ve všech fázích projektové přípravy.
  • Být na straně investora a dohlížet na dodržování rozpočtu v rámci stavby.
  • Ovlivňovat strukturu a položky cenové soustavy.
  • Zodpovídat za cenu od přípravy záměru až po realizaci.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ oboru stavebnictví, techniky či ekonomie.
  • Zkušenost na pozici rozpočtář nebo přípravář z oblasti staveb min. 2 roky.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ekonomický a technický pohled, kde vidíte nejenom lidi, ale i stroje a cenu.
  • Analytickou osobnost, která vidí do detailu.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Praha 10.