Senior specialista/ka dispečerské řídicí techniky

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zajišťování provozu/údržby/oprav telemetrických systémů a dispečerské řídicí techniky pro dispečerské řízení ČEPS
  • Jednání s dodavateli řídicích systémů rozvoden o struktuře a rozsahu dat přenášených do SDŘS
  • Správa telemetrické databáze
  • Spolupráce při instalaci a opravách HW
  • Navrhování metodiky provozu komunikačních protokolů SDŘS
  • Testování věrohodnosti všech příchozích a odchozích informací na úrovni SDŔS
  • Analyzování příčin poruch a navrhování opatření k zabezpečení bezporuchového provozu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v oblasti IT
  • Znalost energetického prostředí výhodou
  • Zkušenosti s detekcí a odstraňováním poruch zařízení, měření a orientaci v el. schématech
  • Orientaci v prostředí OS LINUX, MS
  • Analytické a logické myšlení
  • Spolehlivost, zodpovědnost a týmovou spolupráci
  • Osvědčení dle vyhlášky 50
  • AJ na úrovni B1

Nabízíme

  • Práci na systémech kritické infrastruktury ČR vybavených špičkovými technologiemi
  • Dostatek prostoru pro zácvik na pozici
  • Možnost spolupráce na mezinárodních projektech
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Flexibilní pracovní prostředí
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha 10