Senior Specialista/ka oddělení Technická koncepce vedení PS

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Určuje technickou koncepci vedení vvn a zvn
  • Navrhuje a zodpovídá za aktuálnost interních technických norem týkajících se vedení vvn a zvn
  • Navrhuje a řeší technické rozvojové a vývojové úkoly v oblasti vedení vvn a zvn
  • Sleduje nové trendy a zavádí nová technická řešení v oblasti vedení vvn a zvn
  • Vyjadřuje se k investičním záměrům vedení vvn a zvn z hlediska technického řešení
  • Iniciuje zadání nebo zpracovává technické studie a řešení v oblasti vedení vvn a zvn
  • Kontroluje zpracování projektových dokumentací vedení z hlediska technické správnosti a dodržení platných standardů
  • Určuje parametry pro kontrolu a ověřuje kvalitu materiálů pro vedení vvn a zvn
  • Navrhuje nápravná opatření vyplývající z poruch a havárií vedení vvn a zvn, řeší úkoly vyplývající z provozu vedení PS

Požadujeme

  • Nejméně středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření, ideálně v oblasti elektroenergetiky
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle NV 194/2022 Sb. zák.č. 250/2021 Sb. min. §6 (elektrotechnik)
  • Zkušenosti/praxe v blízkém oboru min. 3 roky
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 – je třeba abyste mohl/a jezdit na pracovní zahraniční cesty, četl/a materiály v AJ, odpovídal/a na e-mailovou komunikaci
  • Pokročilou znalost práce v MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Spolehlivost, analytické myšlení, technickou zdatnost, odolnost vůči stresu
  • Vyrovnanou a nekonfliktní osobnost
  • Komunikační schopnosti
  • Chuť učit se nové věci, samostatnost, flexibilitu.
  • Schopnost samostatného rozhodování

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec
  • Nástup možný od 1.4.2023 nebo dohodou