Senior specialista/ka Vedení přenosové soustavy

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Určování technické koncepce vedení vvn a zvn
  • Navrhování a zodpovědnost za aktuálnost interních technických norem týkajících se vedení vvn a zvn
  • Navrhování a řešení technických rozvojových a vývojových úkolů v oblasti vedení vvn a zvn
  • Sledování nových trendů a zavádění nových technických řešení v oblasti vedení vvn a zvn
  • Vyjadřování k investičním záměrům vedení vvn a zvn z hlediska technického řešení
  • Iniciace zadání nebo zpracovávání technické studie a řešení v oblasti vedení vvn a zvn
  • Kontrola zpracování projektové dokumentace vedení z hlediska technické správnosti a dodržení platných standardů
  • Určování parametrů pro kontrolu a ověřování kvality materiálů pro vedení vvn a zvn
  • Navrhování nápravných opatření vyplývajících z poruch a havárií vedení vvn a zvn, řešení úkolů vyplývajících z provozu vedení PS

Požadujeme

  • VŠ, popř. SŠ elektrotechnického zaměření, elektroenergetika výhodou
  • Osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb. (min. §6) nad 1000 V
  • Zkušenosti z blízkého oboru minimálně 3 roky
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce v MS Office
  • Analytické myšlení, technická zdatnost

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Praha Bohdalec
  • Nástup ihned
  • Možnost rozvoje osobnosti formou dalšího vzdělání, výuky angličtiny a spolupráce se špičkami z oboru
  • Práci, která má smysl a ve které získáte jedinečné know-how
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a akcí pro zaměstnance
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Zázemí silné a stabilní společnosti