Specialista/ka bezpečnosti informací

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Vytvářet metodiku pro bezpečnost informací v souladu s ISO/IEC 27000 a platnou legislativou (zák. 181/2014, 110/2019, GDPR)
  • Zajišťovat zvyšování bezpečnostního povědomí zaměstnanců
  • Vyhodnocovat dopad změn v IS z pohledu bezpečnosti a navrhovat opatření pro zvýšení úrovně bezpečnosti
  • Provádět analýzu rizik bezpečnosti informací
  • Koordinovat zpracování plánů BCM a DRP

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru (nejlépe zaměření na kybernetiku)
  • Praxi min. 2 roky v ICT / bezpečnosti informací
  • Orientaci v právních, technických normách a standardech v oblasti bezpečnosti informací
  • Znalost síťových technologií, orientaci v bezpečnostní architektuře
  • Schopnost analytického myšlení, důslednost, smysl pro detail
  • Schopnost spolupráce s lidmi mimo obor bezpečnosti, dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Možnost koncepčně ovlivňovat svěřenou oblast a realizovat své nápady
  • Součást práce na systémech kritické infrastruktury ČR
  • Možnost pracovat s Next Generation technologiemi
  • Flexibilní pracovní doba
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha 10