Specialista/ka elektrických stanic a ochran

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

Do oddělení Sekundární techniky na Praze 10 rádi přijmeme kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš 7členný tým. Kolega nám odchází do důchodu a rád by předal své know how někomu, kdo bude dále pokračovat v práci navrhování koncepce řídících a ochranných systémů a systémů napájení elektrických stanic.

  • Navrhování koncepce řídicích a ochranných systémů a systémů napájení elektrických stanic.
  • Sledování a zavádění nových technických řešení elektrických stanic.
  • Účast na procesech rozvoje a obnovy zařízení elektrických stanic.
  • Účast na jednáních předprojektové a projektové přípravy elektrických stanic.
  • Tvorba zásad projektové dokumentace v oblasti sekundární techniky elektrických stanic.
  • Kontrola správnosti a úplnosti projektové dokumentace v oblasti sekundární techniky elektrických stanic.
  • Vyhodnocování spolehlivosti provozu zařízení v elektrických stanicích.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo IT směru.
  • Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace.
  • Technická znalost angličtiny. Budete pracovat s dokumenty v AJ a účastnit se mezinárodních jednáních.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhl. č. 50/1978 Sb. par. 5 a vyšší.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Chuť učit se nové věci, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmová spolupráce.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Nabízíme

  • Nekorporátní prostředí, kde má prostor vyniknout každá osobnost.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Výkonnostní bonusy.
  • 26 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácenou pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Klidnou kancelář, která je k dispozici pouze pro váš tým.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování, buď formou jídelny nebo elektronických stravenek.
  • Finanční i nefinanční podpora studia.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy dle Vašeho zájmu a profesních potřeb.
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní velké společnosti s jedinečným know how.