Specialista/ka – Energetické informační systémy

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Business analýza změn plynoucích z České i Evropské legislativy
  • Analýza dopadů změn na stávající business procesy
  • Tvorba business zadání pro implementaci změnových požadavků
  • Spolupráce s interními uživateli systému MMS
  • Spolupráce s externími dodavateli systému MMS

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v technickém oboru (energetické zaměření výhodou)
  • Základní znalost oboru IT a/nebo projektového řízení výhodou
  • Zájem se seznámit s obchodními procesy společnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Analytické a logické myšlení
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Komunikativní znalost AJ (B1-B2)

Nabízíme

  • Získání širokých znalostí v klíčových obchodních procesech energetiky
  • Spolupráci na interních i mezinárodních energetických projektech
  • Nabytí zkušenosti v oblasti projektového řízení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Možnost nastoupit na částečný úvazek při VŠ studiu
  • Nástup ihned/dle dohody
  • Smlouvu na dobu určitou
  • Místo výkonu práce Praha 10 s možností částečného home office