Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Obsluha a práce na elektrickém zařízení.
  • stanic a vedení přenosové soustavy.
  • Kontrola zařízení a technických prostředků stanic a vedení přenosové soustavy.
  • Činnost nárazově spojená s výstupem na stožárové konstrukce.
  • Předání zařízení pro práce.
  • Převzetí zařízení po provedení prací.
  • Práce s PC.
  • Práce od pondělí do pátku - 8 hodin (cca 6–14 hod).

Požadujeme

  • SŠ zakončené maturitou či VŠ elektrotechnického vzdělání – VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Zkušenosti s prací ve výškách a nad volnou hloubkou vítány – nejsou podmínkou.
  • Práce na PC (MS Office).
  • Řidičský průkaz – skupina B.

Nabízíme

  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní velké společnosti s jedinečným know how.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a akcí pro zaměstnance.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Propracovaný výcvikový program a možnost rozvoje a vzdělávání formou interních i externích kurzů.
  • Možnost studia VŠ při zaměstnání.
  • Místo výkonu práce TR Brno
  • Nástup ihned nebo později dohodou.