Specialista/ka odboru Interní audit

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Plánování, organizování a provádění auditních zakázek
  • Analýza interních procesů a identifikace a vyhodnocení potenciálních rizik v procesech a aktivitách společnosti
  • Zpracování získaných informací do formy auditní zprávy
  • Navrhování nápravných opatření a sledování jejich zavádění
  • Vedení příslušné auditní dokumentace
  • Podíl na sestavení ročního plánu auditních akcí
  • Práce na ad hoc poradenských zakázkách, pokud to bude vhodné/možné/žádoucí i parciální zapojení do vybraných operativních aktivit (v souvislosti s auditní zakázkou)

Požadujeme

  • Vynikající znalost auditních postupů
  • VŠ vzdělání (technického směru)
  • Znalost základních ekonomických kategorií a principů, dobrou orientaci ve finančních výkazech
  • Základní znalost v IT (infrastruktura, sítě, databáze)
  • Vyzrálou osobnost se strategickým, analytickým a koncepčním myšlením
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Dobré organizační schopnosti, time management a zaměření se na detail
  • Proaktivitu a samostatnost
  • Schopnost formulace jasného názoru, jeho srozumitelnou prezentaci a obhájení. Schopnost prezentace i nepříznivých výsledků.
  • Anglický jazyk na úrovni B2

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce Praha 10