Specialista/ka odboru Kontrola

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Analyzování auditovaných procesů a podnětů ke kontrole
  • Návrh účinných postupů na jejich prošetření
  • Sběr relevantních dat a informací a jejich analýza
  • Zpracování návrhů zpráv z provedených kontrolních a auditních akcí
  • Kontrolní činnost v rámci korporátního dárcovského programu
  • Pravidelná kontrola nezávislosti provozovatele PS v souladu s legislativou a vnitřními předpisy společnosti
  • Podíl na aktualizaci a připomínkování interních řídicích dokumentů

Požadujeme

  • Praxi v šetření interních firemních procesů, sběru a analýzy dat
  • Zkušenost se zpracováním analýz a zpráv
  • Základní povědomí o firemním účetnictví a controllingu
  • Základní znalost v oblastech analýzy a řízení rizika, interního auditu, trestní odpovědnosti právnických osob výhodou
  • Pokročilou úroveň práce s MS Office, základní znalost v IT (infrastruktura, sítě, databáze)
  • Ochotu aktivně se seznamovat s novými oblastmi
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Velmi dobré prezentační dovednosti
  • Pasivní znalost AJ
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce Praha 10