Specialista/ka oddělení Cenová kontrola

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

  • Kontrola úplnosti věcného obsahu a metodických náležitostí cenových odhadů a položkových soupisů prací ve všech fázích projektové přípravy a realizace
  • Identifikace opakovaně užívaných R-položek a spolupráce při implementaci do komerční cenové soustavy
  • Tvorba cenových odhadů a zpracování cenových ukazatelů
  • Evidence fakturace a příprava podkladů pro uvolnění plateb dotacemi podporovaných projektů
  • Spolupráce při zavádění oceňování v BIM
  • Posuzování externích cenových nabídek
  • Zpracování cenových nabídek pro interní činnosti, rozvoj oceňovací metodiky
  • Finanční plánování projektů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (elektro nebo stavební)
  • Orientace v projektové dokumentaci, schopnost čtení výkresů, znalost SW AutoCad
  • Pokročilou znalost metodiky rozpočtování, práce v SW Kros 4 a CS ÚRS
  • Praxe s tvorbou soupisů výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Aktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Prostor pro vlastní iniciativu
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Místo výkonu práce: Praha 10 - Bohdalec
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy