Specialista/ka oddělení Cenová kontrola

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Náplň práce

  • Poskytování cenového poradenství při stanovení odhadovaných cen plánovaných investičních akcí.
  • Kontrola úplnosti obsahu a správnosti sestavení položkových soupisů prací/rozpočtů ve všech fázích projektové přípravy.
  • Sledování průběhu vlastní realizace akce v návaznosti na proces odsouhlasení dodatků.
  • Evidence cen z projektové přípravy ve vhodném členění použitelném pro opakované projekty (akce).
  • Vedení databáze jednotkových cen zařízení, prací a celků s návazností na následnou aktualizaci ceníků ÚRS CZ, s.r.o.
  • Stanovení zůstatkové ceny vyřazovaného majetku.
  • Stanovení odhadů jednotkových cen technologických zařízení při plánování jejich pořízení.
  • Provádění vyhodnocení cen realizovaných akcí a sledování jejich dlouhodobého vývoje.

Požadujeme

  • Vysokoškolské nebo Středoškolské vzdělání s maturitou v oboru stavebnictví.
  • Praxe s tvorbou soupisů prací je výhodou
  • Znalost SW AutoCAD a KROS 4 je výhodou
  • Dobrá znalost MS Office.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Aktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost.
  • Flexibilita, ochota učit se nové věci.

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Praha 10.
  • Nástup od 1. 6. 2022 nebo později dohodou.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Široké množství atraktivních benefitů.
  • Příjemné a klidné pracovní prostředí.
  • Dlouhodobá perspektiva uplatnění a stabilní zázemí velké společnosti.
  • Zajímavá a různorodá práce.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.